Купити низькорамний трал можна з різними габаритами. При виборі варто відштовхуватися від типу вантажу, що перевозиться, і дальності поїздки.

Низькорамним тралом називається напівпричіп для транспортування важких та габаритних вантажів. Існують різні моделі, які між собою відрізняються технічними параметрами.

Якими бувають низькорамні трали

На українському ринку у виробника ВАРЗ купити низькорамний трал можна трьох категорій:

  1. Легкі. Найпопулярніші моделі в Україні. Ці моделі випускаються на двох-п’яти осях, вантажопідйомність – до 25 тонн. Їхній великий плюс – платформа може трансформуватися.
  2. Середні. Моделі з вісьмома осями витримують навантаження масою до 45 т., але без можливості змінювати початкові параметри.
  3. Важкі. Складаються з кількох модулів тут від двох до восьми осей на кожному. Застосовуються перевезення надгабаритного вантажу до 120 тонн.

Напівпричіп низькорамний трал працює у тандемі із тягачами вітчизняного та закордонного виробництва. У конструкцію можуть входити бічні стіни, сам кузов відсутній. Завдяки цьому зменшується загальна вага напівпричепа, що позитивно позначається на керованості та стійкості техніки у дорозі.

У яких галузях низькорамні трали – найпопулярніші

Низькорамний трал купити потрібно для перевезення габаритної техніки, яка самостійно подолати певну дистанцію не може. Тому такі напівпричепи найчастіше зустрічаються в наступних сферах:

  1. Будівництво. Для доставки на майданчики стандартних кранів та КМУ, екскаваторів та іншої техніки.
  2. Сільськогосподарська. Перевезення тракторів, комбайнів, якщо працювати доводиться далеко від місця їхньої постійної дислокації.
  3. Військова. Масово застосовуються військовими частинами для транспортування на полігони артилерійських установок та броньованої техніки.
  4. Нафтогазова. Перевезення обладнання для буріння свердловин.

Вибираючи низькорамний трал, важливо заздалегідь визначити інтенсивність роботи та середню вантажопідйомність. Купувати найгабаритніші моделі, щоб возити ними середні за вагою та розмірами вантажі, не варто – така техніка витрачає більше палива і менш комфортна в управлінні. До покупки потрібно підходити раціонально, щоб вона виправдала себе у максимально стислий термін.

В Україні вигідно купити низькорамний трал різних модифікацій пропонує компанія ВАРЗ. Тут встановлені найнижчі ціни, а вся техніка успішно пройшла випробування у найсуворіших умовах експлуатації.